Komentáře k zápasům

3.A třída Vyškov - sezóna 2011/2012

9.kolo Chvalkovice n./H. - Vyškov B. 2:5 (0:2)

K domácímu zápasu začínající v 15.30hod.  na hřišti v hliníku byl omluvený Milan Šášek, který nakonec vše stihnul a k zápasu se dostavil. Zklamal Dušan Neckař, se kterým bylo počítáno do základní sestavy, bohužel se nedostavil a došel se ke konci jenom podívat smile .Další z chybějících hráčů byl Karel Šášek, který měl zdravotní potíže. Trenér Vašina, který skládal sestavu, měl nakonec k dispozici 14hráčů. Jako náhradník byl na lavičku posazen: Dušan Churý, Milan Tesařík, Marek Hradil.

sestava: Hodulík Petr - brankář, Hradil Josef - stoper, Gašparyk Petr - předstoper, Kudyn Pavel - pravý obránce, Šášek Martin - levý obránce, Gottwald Vlastimil - levý záložník, Šášek Milan - střední záložník , Churý Tomáš - střední záložník, Novák jiří - pravý záložník, Gottwald Petr - útočník, Novák Pavel - útočník.

střídání: Churý Dušan za Kudyn Pavel , Hradil Marek za Gottwald Vlastimil, Tesařík Milan za Novák Pavel


Mužstvo si bylo vědomo síly a šikovnosti mladého mužstva Vyškova, ale naše mužstvo je zkušené a jen tak se někoho nezalekne smile .

8.kolo Kučerov - Chvalkovice n./H 2:2 (2:0)

K zápasu přijelo mužstvo Chvalkovice do Kučerova vlastní dopravou. Utkání začalo v 16hod. na hřišti v Kučerově. Naše mužstvo mělo být složeno ze 13 hráčů a po dlouhé době se měli zapojit i náši hráči: Milan Tesařík, Dušan Neckař, Zdeněk Kovařík, Gottwald Petr. Omluven měl být jeden hráč. Nakonec se zápasu nezúčastnilo 6 hráčů, kteří minulý týden hráli a kteří patří k základní sestavě. Pokud jste dobře počítali minulý týden 11minule-6nedojelo=5 +4nový=9 celkově a dalšího hráče se nám povedlo přemluvit ochotného Marka Hradila, takže 10hráčů celkově smile.

sestava: Novák pavel - brankář, Novák Jirka - záložník střední, Churý Tomáš - předstoper , Churý Dušan - záložník levý, Hradil Josef - poslední , Hradil Marek - záložník pravý , Gottwald Petr - útočník a pomocný záložník , Tesařík Milan - obrana pravá, Kovařík Zdeněk- útočník , Neckař Dušan - obrana levá

Mužstvo nastoupilo teda oslabeno o jednoho hráče, taktika byla domluvena jasně, bude se hrát zodpovědně a pěkně zezadu. Kučerov držel naše kluky na naší polovině, ale dělal hodně chyb a naši kluci se mohli pěkně "rozdejchávat"(jelikož nebyl čas se rozběhat, když se řešilo kdo bude vůbec hrát) a šetřit sil. Kučerov nehrál moc chytře, ale dostal se během několika minut ke slibným šancím a jednu šanci se mu povedlo zužitkovat, když hráč Kučerova byl faulovaný Pepou Hradilem ve velkým vápně a kopala se pro Kučerov úspěšná penalta. Chválkovice tedy prohrávali 1:0, ale to se očekávalo. Naše mužstvo bylo mimořádně dobře kolektivně sjednoceno a chtělo výsledek zvrátit. Mělo k tomu dobrou možnost při chybě domácího brankáře, který trefil Zdenku Kovaříka, ale bohužel to ke gólu nevedlo. Naši kluci hráli jak už se psalo zezadu, nedopouštělo se chyb. Dušan Neckař a Dušan Churý si dobře hlídali hráče na svojí straně. Dušan Neckař byl skvěle na tento zápas fyzicky připraven, což se dokazoval i tím, že jako levý obránce byl spatřen i při pomoci klukům v útoku. Bohužel ještě před koncem první půle jsme dostali gól ze 30m střelou mezi valbou hráčů a náš "náhradní golman" Pavel Novák přes svit slunce neviděl a nedosáhnul na tu střelu. Poločas 2:0.  V kabinách se naši hráči domluvili, že s výsledkem se musí něco udělat a že se zabojuje na max. sil. A hurá: tohle se jim všechno povedlo. Po průniku přes tři hráče Jirky Nováka až do vápna, kde byl faulovaný, zakončil pokutový kop Pepa Hradil šikovnou střelou k tyči. Kučerov nechápal, kde se v našich hráčích bere stále ta zodpovědnost a síla, začali se dost často hádat, urážet se, což bylo pro naše mužstvo to "pravé ořechové" a při krásné akci zakončoval Marek Hradil nádhernou střelou ve výskoku. 10minut před koncem utkání se nechal po druhé žluté kartě vyloučit hráč Kučerova a naše mužstvo už udrželo s přehledem stav zápasu.  Výsledek 2:2 je pro naše kluky zasloužený. Všem osobně děkuji.

7.kolo Chvalkovice na Hané - Habrovany 0:2 (0:1)

Na úvod musím říci, že naše mužstvo Chvalkovic na Hané se dlouhodobě podotýká s problémy nedostatku hráčů, což se dneska opět potvrdilo a mužstvo mělo k dispozici 11.hráčů. což bohužel nestačilo na kompletní mužstvo Habrovan.

Mužstva hrála jak se říká"nahoru a dolů", naše mužstvo si vytvořilo mnoho šancí, ale vždy když to vypadalo slušně, střela nešla mezi tyče :( .Milan Šášek zakončoval několikrát z pěkné akce nad horní tyč a podobně na tom byly i ostatní hráči (Martin Šášek, Jirka Novák, Churý Dušan).

Výkon Milana Šáška musím vyzvihnout, jelikož je to opravdu hráč s nejlepší fyzičkou a o poločase nabádal své spoluhráče k živnějšímu fotbálku. Mužstvo do druhé půle mělo jasnou motivaci vyrovnat. Hráči potřebovali vystřídat, ale nebylo za koho :( .Mužstvo Habrovan naopak střídalo hráče podle potřeby a využilo všech střídání, což jim pomohlo i při druhé gólu.

Konečný výsledek 2:0 odpovídal síle našeho mužstva :(

6.kolo Bohdalice B - Chvalkovice n./H. 6:1 (3:0)

5.kolo Chvalkovice n./H. - Račice 6:2 (1:1)

Více o tomhle dramatickém zápase se chystá (2) smile

4.kolo Hoštice - Chvalkovice n./H. 2:1 (1.1)

Více o tomhle dramatickém zápase se chystá smile .

3.kolo Chvalkovice n./H. - Rychtářov 4:1 (2:1)

První zápas sezóny vyšel domácímu mužstvu o poznání lépe. Podrobnosti o zápasu chystáme...

2.kolo Mor. Málkovice - Chvalkovice n./H. 3:0 (3:0)

K prvnímu zápasu druhého kola sezóny 2011 - 2012 zajíždělo naše mužstvo do Moravských Málkovic, kde se v 10,00 hodin střetlo s místním můžstvem, které bylo podle minulé sezóny značně posilněno o dorost. Od začátku tohoto zápasu jsme byli spíše na vlastní polovině, kde nás držela opět neschopnost dát si přihrávku, zmatené pobíhání chvalkovských hráčů tam, kde byl zrovna balón, nenabízení se a hádání se s rozhodčím, ale i mezi sebou vedlo k inkasování třech zasloužených branek. Přestože z naší strany určité šance na případné snížení nebo srovnání byli, zejména Churý D., Gotwald P, zůstali však nevyslyšeny a naši hráči si odváželi těžkou porážku. Doufejme jen, že se každý z hráčů zamyslí nad sebou, nad svojí bojovností, najde chuť hrát fotbal a v příštím zápase na domácím hřišti ukáže sám sobě, ale také i divákům, že ve chvalkovicích se hrát fotbal umí.